Ayakkabılar, çantalar ve elbette takılar. Kadınların vazgeçemediği üç ayrı tutkuyu oluşturan bu aksesuarlar şüphesiz giyim – kuşam trendlerinde en önemli ayrıntıları süslüyor. Bugün takı dosyasını açıyoruz ve sizlere en hit en klasik en gözde takı önerilerinde bulunuyoruz. İşte sizler için derlediğimiz takılar.

Otantik kolyeler

Otantik takılar her daim klasını koruyan, özel bir takıdır. Günlük kombinlere özellikle gömlekle çok şık görünen takılar şık bir kıyafetle de tercih edilebilir.

Püsküllü Takılar

 

Püsküllerin modanın her alanında yaygın olarak kullanıldığını fark etmişsinizdir. Püskülün en çok sevildiği alanlardan biri takı özellikle de küpelerde çok moda! Taşlarla süslenen püsküller hem modern hem de geleneksel bir hava veriyor.

Uzun zincir kolyeler

Uzun zincir kolyeler, sade görüntünün en önemli takısıdır. Bazen sadece uzun bir kolye takmak yeterli olur ve iyi görüntü sunar. Uzun zincir kolyeleri beyaz başta olmak üzere sade düz renk atletlerle takmanızı öneririz.

Taşlı takılar

Kolyeler, yüzükler, bileklikler ve küpeler… Özel taşlarla süslendiğinde ortaya çok özel bir görüntü sunan taşlı takılar takı kutusunun en nadide parçalarını oluşturur. Nasıl her kadının inci kolyesi olması gerekirse en az bir adet de taşlı takısı bulunmalıdır.

Deri Bileklikler

Kadın ve erkeklerin ortak takısı ilan edilen unisex kullanımıyla herkesin ilgisini çeken deri bileklikler artık klişelerden uzaklaşarak modern tasarımlarla hazırlanıyor. Metal ve gold detaylı deriler popüler takı trendlerinden biri haline gelmiş durumda.