Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişler de sepette %10 indirim anında! Not: Fırsat Reyonunda bulunan ürünler bu kampayayı kullanamaz!

Topuklu Ayakkabılar ile Şık Adımlar

Yayınlayan Ayakkabı-Perisi 23/10/2016 0 Yorum(lar) Sokak Stili,

Küçük büyük genç yaşlı tüm kadınların ortak zevklerinden en önemlisi şüphesiz topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabı her kadının gardırobunda mutlaka bulunan bir ayakkabı modelidir. Özel bir elbise, günlük bir kombin veya salaş bir giyim tercihinde kısacası hemen her tür giyim tarzına uyum sağlayan topuklu ayakkabılar elbette bir kadının giyim ritüelinde vazgeçilmez bir tutku oalrak yer bulacaktır. Kadınların bu tutkusunu bilen bir mağaza olarak, topuklu ayakkabı modelleri kataloglarını kurcaladık ve sizler için çok özel joker parça modeller derledik.

 

Bantlı & Süet Topuklu Ayakkabılar

 

Bantlı ayakkabıların zarif görüntüsünün süet ile buluştuğu modeller sonbahar ve kış boyunca raflarda yerini alacak. Marjinal bir trend kabul edilen açık ayakkabılarla çorap giyme modasının yaygınlaşması topuklu bantlı ayakkabıların kışın da kullanılmasını sağladı. Farklı bir imaj tercih edenler için bantlı modeller süetin yumuşak dokusuyla birlikte hazır bulunuyor.

 

Platform Topuk Ayakkabılar

 

Platform model topuklu ayakkabı, elbiseleri taşıyan en önemli modeldir. Bol paça şık bir pantolon, zarif özel bir elbise veya uçuş uçuş maxi boy bir etek için en ideal topuklu ayakkabı modeli platform olacaktır. Kişinin boyunu ve elbiseyi taşıma şeklini büyük oranda etkileyen platform topuk, daha ideal bir görüntü sağlar.

 

Rugan & Mat Stiletto

 

Stiletto bilindiği üzere topuklu ayakkabı modelleri arasında çok özel bir yere sahip klasik bir modeldir ve her kadının kalbini cezbeden zarif bir ayakkabıdır. Yaz – kış tüm yıl boyunca giyiliyor olması ise stilettonun en büyük ayrıcalığıdır. Çorapla veya çorapsız, günlük bir kombin veya çok özel bir davette dahi şıklığını koruyan ortama uyum sağlayan stiletto’lar, topuklu ayakkabı koleksiyonlarının en cazip parçasıdır.

Etiketler: topuklu ayakkabi

Yorum Bırak