Kredi Kartı ile yapacağınız alışverişler de sepette %10 indirim anında! Not: Fırsat Reyonunda bulunan ürünler bu kampayayı kullanamaz!

En Şık Süet Ayakkabı Modelleri

Yayınlayan Ayakkabı-Perisi 10/09/2016 0 Yorum(lar) Moda,Sokak Stili,Ünlü Stili,

Süet ayakkabı modelleri, sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez ayakkabı çeşitlerindendir. Süetin yumuşak dokusu, şık görüntüsü ve asil havası sebebiyle sonbahardan itibaren ayaklarda görülmeye başlanır. Süeti bu kadar cazip kılan elbette sadece görüntüsü değil kullanışlı ve yumuşak dokusuyla ayağı sarıp sarmalamasıdır. Sizler için belirlediğimiz en şık süet ayakkabı modelleri listemizi paylaşıyoruz.

İnce topuklu, zarif bantlarıyla süet…

Süet denince akla gelen mevsim sonbahar ve kış olabilir evet fakat süetin yıl boyunca rahatlıkla kullanılabilen bir model olduğunu unutmamak gerekir. Süetin en zarif olduğu hallerden biride bantlı ayakkabılardır.

Stilleto’da süet…

Stiletto gibi klasik bir ayakkabı modelinin süetin dokusuyla buluştuğunu hayal edin? İşte süet Stiletto! Üstelik aklın topuk modeliyle inanılmaz rahat bir model haline geliyor.

 

Kısa Topuklu Bej Süet Ayakkabı

Bej renginin en çok yakıştığı mevsimlerden olan kış, botların, çizmelerin hayat bulduğu mevsimdir. Kısa kalın topuklu bu bej rengi süet model rahatlığı ve şık görüntüsüyle ön plana çıkıyor. Günlük kullanımlar için rahatlık arayanların ilk tercihi olmalı.

Zarif, iddialı ve şık…

Süet ve deri kardeşliğinden doğan bu şık ötesi ayakkabı modeli; süetin tok görüntüsü, derinin modernliği ve ince topukların zarafetiyle birleşerek ortaya son derece cool bir ayakkabı modeli haline geliyor.

 

 Rahatlık ve şıklık bir arada

Püsküllerle süslenmiş süet topuklu bot modeli, günlük ve gece kullanımı için son derece uygun şıklıkta. Kalın topukları ve tabanıyla istenilen rahatlığı sonuna kadar veren ayakkabı uçuş uçuş püskülleriyle cool bir görüntü kazandırıyor. 

Yorum Bırak